Bartlett J.
Tytuł: Leczenie zakażeń układu oddechowego
Autor: Bartlett J.
Wydawca: Medycyna praktyczna
Wydanie: I
Rok wydania: 2000
Liczba stron: 242
Format: 14,5 x 20,5 cm
Okładka: miękka
CENA: 24.00 zł
OPIS POZYCJI
Prof. John G. Bartlett jest znanym autorytetem w dziedzinie chorób infekcyjnych, w tym również zakażeń dróg oddechowych. Książka jego autorstwa napisana jest bardzo przejrzyście i zawiera niezbędne wiadomości dotyczące wszystkich postaci zakażeń dróg oddechowych oraz metod diagnostyki i leczenia. Informuje także lekarza o udziale poszczególnych drobnoustrojów chorobotwórczych w różnych postaciach zakażeń, sięgając do pozycji nie tylko piśmiennictwa amerykańskiego, ale także europejskiego.
W omawianej książce lekarz obok wskazówek diagnostycznych znajdzie także informacje dotyczące leczenia. Niektórych preparatów sugerowanych w terapii nie zarejestrowano w Polsce lub zostały wycofane z leczenia - informacje dotyczące poszczególnych leków uzupełniłam, w ramach konsultacji polskiego wydania książki.
Jestem przekonana, że z książki tej jak z podręcznej "ściągi" będzie korzystał każdy lekarz podstawowej opieki zdrowotnej w kraju. Zawsze przyjazna lekarzowi praktykowi Redakcja Wydawnictwa Medycyna Praktyczna i tym razem dostarczyła cennych materiałów, któe ułatwią codzienną praktykę lekarską.
(z Przedmowy do wydania polskiego prof. dr hab. Danuty Dzierżanowskiej)


« wstecz

Koszyk jest pusty

Nowości Indeks wg autorów Książki naszego wydawnictwa Indeks w porządku alfabetycznym
48.00 zł

74.00 zł

59.00 zł
16.00 zł

21.00 zł

74.00 zł

Odwiedziny strony: 1 Copyright by FZP Wykonanie: MCG.pl