nasz sklep

o nas

działania

kontakt

 

Partnerami wydarzenia, bez pomocy których organizacja pikniku byłaby niemożliwa byli w tym roku m.in. MPEC S.A. w Krakowie, Wodociągi Miasta Krakowa, „Kraków Airport”, Krakowski Bank Spółdzielczy, Rekeep Polska SA, Turkish Airlines, Powiat Wielicki, Kopalnia Soli "Wieliczka", Urząd Miasta Krakowa.

 

W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc organizacyjną ale także uczestnikom i uczestniczkom!

 

Uczestnicy wydarzenia, pod okiem ratowników medycznych doskonali swoje umiejętności w zakresie pierwszej pomocy, poznawali zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego edukowani przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

 

Sporym zainteresowaniem cieszyły się również działania edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa pożarowego prowadzone przez strażaków z Komendy Miejskiej PSP w Krakowie.

 

III Piknik Medyczny był też okazją do spotkania z wybitnymi artystami, którzy swoimi umiejętnościami artystycznymi zadbali o rekreację medyków. Przed publicznością wystąpili m.in. znany satyryk Artur Andrus, wybitny pianista i kompozytor Konrad Mastyło wraz

z wokalistami i aktorami scen krakowskich oraz kapela Górali Pienińskich.

 

W czasie pikniku nie zabrakło także licznych konkursów z wiedzy o historii Krakowa, konkursów sportowych oraz tanecznych dla dzieci.

 

III Piknik Medyczny był także okazją do podziękowań dla pracowników szpitali za ich pełną poświęcenia pracę na rzecz osób chorych i cierpiących.

10 czerwca 2024

III Piknik Medyczny Fundacji Zdrowia Publicznego - ponad 1000 uczestników!

#FundacjaZdrowiaPublicznego w akcji:

 

Ponad 1000 uczestników zgromadził III Piknik Medyczny zorganizowany przez Fundację Zdrowia Publicznego we współpracy z Centrum im. Jordana oraz Szpitalem Specjalistyczny im. J.Dietla w Krakowie.