katalog naszego sklepu

Kontakt

Metody płatności

Dostawa i opłaty

Jak zamawiać

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

50,00 zł

Kalendarz "LEKARZE JAK Z BAJKI" na 2022 rok

 

 
W postacie z bajek wcielą się w tym roku: prof. Ewa Czarnobilska i prof. Anna Sowa-Staszczak ze Szpitala Uniwersyteckiego, dr Elżbieta Pluta z Centrum Onkologii, dr Iwona Hajdyła–Banaś, dr Joanna Włodarczyk i dr Joanna Wyka ze Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla, dr hab. Anna Chrapusta ze Szpitala im. L. Rydygiera, dr Katarzyna Moskała i dr Szymon Pietruszka ze Szpitala im. S. Żeromskieg, dr Michał Zabojszcz dyrektor szpitala MSWiA, dr Bartosz Frączek ze Szpitala Ujastek, Piotr Staszak zastępca dyrektora Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika oraz Elżbieta Ptak z Centrum Medycznego LuxMed.
 
Autorem zdjęć do kalendarza jest krakowski fotograf Bartosz Siedlik we współpracy z Mateuszem Sibikiem, a grafikiem Maciej Schumacher. Opiekę artystyczną nad scenami z bajek, które znajdą się w kalendarzu sprawują Małgorzata Zwolińska i Adolf Weltschek z Teatru Groteska.
 
 
Wydawcą kalendarza jest Fundacja Zdrowia Publicznego we współpracy z Teatrem Groteska, Szpitalem Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie, Szpitalem im. Żeromskiego w Krakowie oraz Stowarzyszeniem Wolontariatu św. Eliasza.
 
 
Dochód z internetowej sprzedaży kalendarza przeznaczony zostanie na zakup środków ochrony osobistej dla pracowników szpitali.
 
Cena 50.00 zł brutto (Plus koszt wysyłki)