Kontakt

Metody płatności

Dostawa i opłaty

Jak zamawiać

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

katalog naszego sklepu

50,00 zł

Kalendarz "Lekarze jak z bajki" na rok 2023

 

autor: Fundacja Zdrowia Publicznego & Teatr Groteska

wydawca: Uniwersyteckie Wydawnictwo Medyczne VESALIUS

 

Do wystąpienia w naszym kalendarzu na rok 2023 zaprosiliśmy lekarzy pochodzących z Ukrainy oraz medyków pracujących na rzecz ochrony zdrowia obywateli Ukrainy.
 
W trzeciej edycji kalendarza "Lekarze jak z bajki" wystąpili m.in. dr Sletvana Hurina - rezydentka pediatrii ze Szpitala im.S.Żeromskiego w Krakowie, dr Stanislav Ilchenko z oddziału kardiologii Szpitala w Myszkowie, prof. Jerzy Wydmański z Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, który wraz z synem stworzył portal "Lekarze dla Ukrainy", a także prof. Dominika Dudek - kierownik Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zaangażowana osobiście w pomoc ukraińskim rodzinom przebywającym w Polsce oraz wspierająca ośrodki psychiatryczne we Lwowie, dr Mariia Rybak, która po ucieczce z okupowanego Irpienia wraz z 6-letnim synem odlazła pomoc i wsparcie w przychodni Ratmedica w Trzcianie k. Bochni.
 
Gościem specjalnym tegorocznej edycji była dr Marianna Mirczyk - lekarka z Ukraińsko - Polskiego Centrum Serca we Lwowie, która na sesję zdjęciową przyjechała prosto z Ukrainy.
 
Przychód ze sprzedaży   przeznaczymy na wsparcie Szpitala Psychiatrycznego w Ukraińskim Kulparkowie.
#FundacjaZdrowiaPublicznego - tak działamy!